Юлія Пятова
Юлія ПятоваEnglish Language Tutor
Тренінг Олени - позитивний і яскравий. Чудовий спосіб провести суботній вечір, приємно і з користю. Рекомендую.
Софія Коритко
Софія КориткоСпеціаліст з реклами
Так, я дуже задоволена тим, як проходять коуч-сесії. Мені імпонує твій підхід до справи, легкість у спілкуванні. Цінні поради, дозволили мені зрушитись з "мертвої" точки й почати діяти. Почала застосовувати у повсякденному житті. Я почала посміхатись вранці у дзеркало, нарешті дозволяю говорити собі компліменти, та радувати себе подарунками. Раджу твої послуги особливо тим людям, котрі зажаті та мають багато комплексів. Ти легка, практична, надихаєш, мотивуєш.
Оксана Білоброва
Оксана БілоброваПрацівник патрульної поліції
Враження від тренінгу чудові! Все супер! Спікер – чарівна! Розумна! Справжня жінка! Я в захваті.
Марія Коротенко
Марія КоротенкоСтиліст, візажист
Консультація виправдала себе на всі 100%. Отримала відповіді на свої запитання і форматом спілкування дуже задоволена. Сподобалась легкість розмови, натхнення яке Ви даєте, і віра в людину яку консультуєте, підтримка. Поради дуже практичні, саме головне це слова підтримки. Перші результати отримала за 2 дні. А через тиждень перейшла в діяльність, про яку давно мріяла, но не могла зважитись. Рекомендую Олену як коуча,тому що вони її поради реально працюють.

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}