Я- мама, дружина, місцями кандидат наук. Я люблю і вмію надихати. Мої побажання приносять щастя – вже і заміж видавала, і професію змінити допомагала, і дітей «народжувала».

Так НАДИХАТИ, МОТИВУВАТИ і ЗМІНЮВАТИ ЖИТТЯ стало моєю професією. Мене драйвить бути коучем. Радіти радостями дівчат, які зважились змінити своє життя, вирішили ЖИТИ ЖИТТЯМ СВОЄЇ МРІЇ, дослухатись до своїх БАЖАНЬ, ДОСЯГАТИ власних ЦІЛЕЙ.

Моя місія – допомогти тобі у тому, що я особисто прожила.

Ось як про мене пишуть ЗМІ:
Image
Новинний інтернет-портал Кропивницького та Кіровоградської області "Златопіль"
Середа, 13 грудня 2017

Люблю дарувати людям щастя
"Олена Чорна – успішна молода жінка, яка встигає і працювати, і виховувати маленьку дитину, і займатися творчістю, і надихати інших на нові звершення..."
 
Повну версію статті – ЧИТАЙ ТУТ
Image
Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка
Субота, 10 лютого 2018

У Кропивницькому презентували міські ініціативи
"На заході презентували три книги: "Комунікативний імідж президента" (Олена Чорна), "Іду на мир" (Ольга Кирилюк) та серія видань кулінарного блогу "Жизнь Вкусная" (Галина Артеменко)."
 
Повна версія – ТУТ

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}