Хто такий коуч
Чим коуч відрізняється від інших людей?

Зовнішньо-нічим: руки, ноги, голова, взуття 38-го розміру. І на вулиці його важко відрізнити, хіба що за посмішкою. Коуч часто посміхається. Щось у нього так в голові влаштовано, що посмішку викликає.

Йому є, чому радіти. У коуча нема проблем, уявляєш? Є досягнення і зони росту. І всі події він ділить на корисні та приємні. І голова у нього не для думання про те, що не так і чому не так, а для корисних думок і стратегій успіху. Він багато встигає за день: виконує все важливе і відкидає неважливе, відпочиває якісно, достатньо спить. І 24 години на то вистачає.

То що ж такого заховано у його голові, що робить життя таким приємним?

1) Коуч знає свої цілі – вони прописані мінімум на 5 років, мають дедлайн і чіткий план виконання;

2) Плануючи день, коуч виходить не із зовнішнього – того, що від нього хочуть інші чи що диктує ситуація. Найпродуктивнішу частину дня (зазвичай ранок) коуч відводить на ключові, найважливіші дії, які ведуть до цілей життя; а потім вже-поточні справи. До речі, список цілей у коуча теж завжди з собою - записаний у підсвідомість.

3) Коуч – не раб плану дня; він легко змінює план, якщо того потребує. І не нервує, що «щось пішло не так». Адже знає, що це «щось» він все-рівно йде дорогою до цілі.

4) Коуч постійно радіє.
Він щодня бачить, як більшими чи меншими кроками наближається до своїх цілей, до того, чого прагне найбільше в житті.
У нього немає розчарувань – події свого життя коуч поділяє на результати і досвід. Для нього «ні» означає проміжний етап до «так». Такий погляд на життя представляє його зовсім у іншому світлі: є швидкі успіхи і успіхи, що потребують більше спроб, більше часу.

5) У коуча відсутній сектор «я не знаю / не вмію». Є зони росту. «Якщо я цього хочу, то я цьому навчусь». Є книги, інтернет-ресурси, безліч платного і безоплатного контенту.

6) Коуч вміє відпочивати. У плані його дня обов’язково виділено час на відпочинок. На той відпочинок, що дає ресурси та енергію. На сон. На приємні розмови, теплі зустрічі, цікаві книги і фільми. На подорожі.
Тому і думає коуч позитивно, і досягає багато.

А той, хто багато має, прагне цим ділитись з іншими.
Коуч допоможе тобі жити життям твоєї мрії. Мати досягнення і радості, натхнення і результати, відпочивати і подорожувати. Бути усвідомлено щасливими.

Приходь на консультацію за щастям!

Твій коуч щастя, 
Олена Чорна

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}