Притча, яка запала в душу

 

Притча, яка запала в душу

В одне місто прийшов подорожній. Він потрапив на галявину, де були розкладені великі білі камені. На кожному з них був напис. На першому – «7 років 1 місяць», на другому – «5 років 3 місяці», на третьому – «6 років 3 місяці і 2 дні». Подорожній зрозумів, що це місцеве кладовище. Він обійшов усю галявину і не знайшов напису, більшого за 10 років.

 

Побачивши дідуся, що, схоже, був звідси родом, мандрівник запитав:

 – Скажіть, що сталося з вашим поселенням? Чому у вас помирають діти? Я обійшов усе кладовище і не побачив жодного «дорослого» напису».

  • Чому ти вирішив , що це діти? Тут покояться більшість дорослих.
  • Але ж погляньте на дати?!
  • Послухай, у нас в місті так заведено: кожної миті, коли ти щасливий, ти записуєш це у книгу свого життя. Наприклад, побачив гарний захід сонця і записав «2 хвилини радості». Провів вечір з коханою людиною – ще «3 години». Буває так, що у людини і години щастя за тиждень не набереться.

 

А після смерті всі ці хвилини і години додаються і пишуться на могильному камені. От на твоєму що буде написано?

 

За книгою Хорхе Букай

 

Твій тренер щастя, 
Олена Чорна

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}