Як захотіти хотіти?
Цього тижня мене просто переслідує тема "Хочу зрозуміти, чого ж я хочу" або "Хочу чогось захотіти". Коли то почула від 10 людей, зрозуміла- пора робити пост. Роблю.
Як захотіти хотіти? Моє рішення.

Уяви, що всі твої матеріальні проблеми вирішені. Щомісяця на карту приходить сума, на яку можеш комфортно прожити, відпочивати, подорожувати. Чим би ти тоді займалась? Нагадую, всі твої проблеми вирішено.

На роботу ходити не треба, діти доглянуті. Як наповнюватимеш свій день?
Рухаємось далі. Тобі це нове заняття вдалося, все йде успішно. Але зайнято лише півдня. Чим заповниш решту? Що ще хотіла б робити? Співати? Вишивати? Читати свої вірші на зал? Розробляти дизайн квартир? Будь чесною.

А тепер скажи, що тобі заважає просто сьогодні почати робити те, чого ти так хочеш? Від чого сяють очі? Що надихає? Давай домовимось, що 30 хв щодня ти можеш присвятити своїй справі души. Проживай ці 30 хвилин як людина, котра вже успішна у бажаній справі.

Хочеш багато подорожувати? Будь ці 30 хвилин мандрівником. Обери першу з країн, які прагнеш відвідати, почитай пости про те, що слід брати із собою. Знайди варіанти, як туди дістатись, взнай вартість квитків; почитай про клімат, видатні місця.

Дорого? Добре, хай це буде великою ціллю. Але ж можна почати з подорожі своєю областю. Настпуного дня витрать 30 хв на те, щоб погуглити тревел-сайти місцевих тур-агенст. Там точно є щось цікаве!

Тридцять хвилин третього дня- пошук інформації про місце, яке збираєшся відвідати.

З кожним днем ти відчуватимеш, як зростає у тобі цей промінчик задоволення від того, що займаєшся тим, чого насправді хочеш.

Може бути і так, що за тиждень ти зрозумієш, що подорожі - все ж не те, що надихає найбільше. ОК. Починай тестити іншу діяльність. 30 хв в день-те, що ти можеш присвятити собі.

І невдовзі знайдеш, що саме тебе надихає.

А найголовніше – у цьому процесі пробування «моє–не моє» з’являться твої «хочу».

Твій коуч щастя, 
Олена Чорна

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}