Я хочу змін. З чого почати?

Привіт-привіт!

Ти тут, а, значить, відчуваєш, що в тобі є потреба змін. Ти втомилась жити так, як живеш. Як вчили в дитинстві, як кажуть знайомі, як повчають родичі. Втомилась бути всім винною і відкладати своє життя на потім.

Подивись на цей рік і згадай, скільки разів ти була по-справжньому щаслива? Скільки радості ти мала? Як часто дозволяла собі не піти, не зробити, не виправдовувати чиїхось очікувань, а ЖИТИ своїм життям? Радувати себе?
Як часто, плануючи покупки, ти лишала мінімум на себе чи взагалі не лишала? Купувала одяг лише на розпродажах, хоча дітям і чоловіку готова придбати і так? Бігла комусь допомагати, бо людина ж попросила? Ну і що, що дома справи, що втомилась. Як це—у когось проблеми, а ти нахабно відпочиватимеш?

Кожен твій день схожий на попередній і вже навіть вихідні не радують, бо й тоді ти все всім повинна зробити?

Стоп! Де ж тут ти?!!!!
Де твоє життя, твої бажання, твої години?
Навіщо ти прийшла у цей світ? Бути винною?
Аж ніяк.

Ти – неповторна, унікальна, неймовірна жінка, яка у цей світ прийшла для щастя. Ти – творець щастя своєї родини. І щастя це не у прибраній хаті чи у випрасуваній білизні.
 
Щастя - у твоїй посмішці, у твоїй радості, яка передається усім, яка надихає чоловіка, згладжує дитячі сварки, об’єднує родину. Коли ти наповнена радісними емоціями, чудовими відчуттями, бажаними подіями, ти як сонечко сієш цей позитив навколо. І тоді виявляється, що можна не прибирати в квартирі, а весело покидатись одягом (так-так, я це роблю))); можна не готувати вечерю з п’яти страв, а купити йогурту чи бутербродиків (і животи не заболять!), і провести безтурботнй вечір. Подивитись фільм, поговорити, пообніматись, погуляти, влаштувати пікнік.

Мій улюблений рецепт сімейного швидкого пікніку: 1 термос чаю, 3 чашки, печиво чи щось їстіне у лоточок, резиновий килимок- і в парк. Там на лавочці у нас міні-пікнік і романтика. Щастю у дітей і дорослих немає меж! І це нескладно.

Я обіцяла, що допоможу тобі стати на шлях змін. Сповнити своє життя щастям і прибрати зайве. Починаємо! Бери аркуш паперу і виписуй усе, чого б ти хотіла. Одяг, поїздку, зустріч, поспати, навчитись, з’їсти морозива (о! пишу це і йду діставати з морозилки морозиво. У мене там 10 пачок))) у моїй родині їсти морозиво можна в усі пори року; дітям розігріваю у мікрохвильові; це мій секрет експрес-радості)).

У твоєму списку «ХОЧУ» має бути мінімум 100 пунктів, 100 бажань. Набралось 50? – Подумай, поспілкуйся з іншими, подивись фільми. Продовжи список завтра зранку. У тебе точно є 100 бажань. Хай навіть найнеймовірніших. Запиши усі. Дозволь собі бажати.

А тепер поглянь на них. Які 3 бажання чи частини з них ти могла б виконати протягом 7 днів? Вони точно є.

Випиши і подаруй собі ці 3 радості.

Любиш спокійну прогулянку, але постійно летиш з роботи, бо всіх треба погодувати? Відтепер, ні. Ти уповільнюєшся. Ти даруєш 30 хвилин вдень собі. За ці 30 хвилин вони з голоду не вмруть і не заскучають. Повір, твоїй родині набагато приємніше бачити усміхнену, задоволену тебе, яка прийшла пізніше, ніж завжди. Але прийшла ресурсною, наповненою, радісною. І розмови ти Наповнена уже вестимеш інші. Не сваритимеш за щось там у школі, а спитаєш: що вас сьогодні порадувало? Про що думали? Поділися своєю насолодою від прогулянки. І проблеми кудись зникнуть. Їм нема місця у твоєму Радісному житті.

Про такий сімейний вечір ти мріяла? Подаруй його собі. Я в тебе вірю. Я тебе підтримую. Ти – цінність!

Твій коуч щастя, 
Олена Чорна

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}