Кому і що ти винна

Ти – Жінка, отже ти повинна…

А, власне, що і кому ти винна? І чи можна той борг якось відпрацювати?
Навколо нас, дівчат, розрослось занадто багато слова «Треба». І дітям ти винна, і чоловікові винна, і всім навколо подобатись маєш («Ти ж хороша дівчинка?»)

Ти – Жінка, а значить, ти повинна тримати дім, прати, прибирати, бути хорошою хазяйкою («А то заміж не візьмуть!»).

Ти – Мама, значить, повинна весь час бути з дітьми. Розважати їх, доглядати, тримати чепурними. «Ні!» – часу на себе. ТижМама.

Ти – Дружина, значить, повинна створювати щастя чоловіку. Підтримувати, допомагати, нехтувати своїми бажаннями, забувати про себе.

І коли це ми встигли стільки заборгувати? Хто і коли змусив нас вірити у це?

Ти – Жінка і єдине, що ти винна цьому світові – це бути щасливою.

Знаєш, у чому твій борг перед дітьми, батьками, чоловіком? – Бути щасливою.

Найкраще, чому Мама може навчити дітей – це бути щасливою. Показати їм, що поважаєш свої бажання і реалізуєш їх. Що поряд з роботою завжди лишаєш місце задоволенню. Навчиш створювати собі великі і маленькі радості.

Бути щасливою – твій борг перед батьками. Це те, що зробить їх щасливими. Є таке китайське прислів’я: «Хочеш зробити своїх батьків щасливими – подбай про найдорожчу для них людину - про себе».

Бути щасливою, наповненою, енергійною – твій вклад у щастя чоловіка і сім’ї. Чоловікові набагато приємніше бачити радісну усміхнену дружину і неприбрану постіль, ніж ідеальний порядок вдома і злу, забігану жінку.

Бути щасливою – твій борг перед самою собою.
Це твій вклад у глобальне щастя.
Будь!
Посміхайся! 
Даруй собі маленькі радощі! 
Створюй велике щастя під назвою «Я»!

Твій коуч щастя, 
Олена Чорна

{

ЗАПИСАТИСЬ НА КОУЧИНГ

Хочеш, я буду твоїм тренером щастя? Допоможу почути, чого ти насправді хочеш. Підкажу шлях, як туди дійти. Надихну на зміни, замотивую, підтримаю. Я знаю, ти варта найкращого!
Зустрічаємось у Skype або вживу (м. Кропивницький) і за годину ти отримуєш відповіді свої питання, стаєш на шлях бажаних змін, радості, щастя.

}